Darıca mutfak gider tıkanıklığı açma

Tıkalı gider açma  servisi olarak Darıca’da kırmadan dökmeden cihazla kırmadan lavabo tıkanıklığı servis hizmeti Gebze tesisat tarafından garantili olarak verilmektedir.
Lavabo tıkanıklığı açma işleminde kullandığımız teknoloji gider borularına kesinlikle zarar vermez. Tıkalı gider açma işleminden sonra kamera ile gider borusunda  görüntüleme yapılarak tüm sorunlar görüntülenir.

Mutfak gider tıkanıklığı meydana gelişinden en önemli etkenlerden biri mutfakta bulunan makinelerin yanlış bağlantı yapılmış olmasıdır. Makinelerin pis su tahliye hortumlarının gereğinden fazla ileriye uzatılması lavabo dan giden atıkların yağlı suyun pirinç taneleri çay yaprakları kahve telvesi gibi atıkların birikmesine ve mutfak gider borusunun tıkanmasına sebep olur.

Mutfak gider tıkanıklığı açma,da kullanılan kimyasal açıcılar gider borusuna zarar verebilirler. Plastik ambalajda satılan ürün nasıl zarar verir diye düşüne bilirsiniz ancak ilaçlar kendi içinde etki gösteremezler. Maddeyle buluştukları anda bazıları sıcak su ile birleştiklerinde etkileşime geçerler ve tıkalı noktaya ulaşamadan donma yada yüksek ısıya ulaşan ilaçlar boruda büzüşme meydana getirmesi çok normal bir durumdur lavabo açıcılar tıkanma meydana gelmeden önce kullanılmalıdır.
darica-mutfak-gideri-acmadarica-boru-görüntüleme
Gebze tesisat darıca mutfak gideri açma servisi olarak tüm tesisat sorunlarına kalıcı çözümler sunmak için bir telefon kadar yakınız.
Darıca kırmadan robotla mutfak gideri açma servisi kamera için ek ücret istemez ve yapılması gereken neyse sadece onu yapar.

Bir cevap yazın